Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Duyuru

Öncelikle yazıma başlamadan önce kurban bayramınız mübarek olsun demek istiyorum.

Son zamanlarda gerek blog üzerinden yorum olarak gerekte iletişim için verdiğim e-posta adresi üzerinden gelen sorulara cevap vermek istedim bu yazıyla...

Sevgili okurlar öncelikle şunu açıklamak isterim ki ben hem okuyup hem çalışıyorum ve blogla boş vakitlerimde ilgilenebiliyorum.O yüzden bazen bazı yorumlara cevap yazamıyorum.

E-posta ile sorulan iki tane örnek saçma soru :

Soru : General Mobile'da mı çalışıyorsun ?
Cevap : Sence çalışsam site blogspot üzerindne mi yayın yapardı ?

Soru : Telefon numaran nedir ?
Cevap : Ne yapacaksın ?
Soru : Telefonla ilgili bir şey soracaktımda..

Bu ve bunun gibi elli çeşit gereksiz soru geldiği için e-posta ile soru cevaplamayı bıraktım.Olan gerçekten sorunu olan kullanıcılara olduğundan bu sefer blogta yorum üzerinden yardım edeyim diyorum adam gelmiş buraya Samsung Galaxy S3 daha iyi diye yorum atıyor.O yüzden blog genelinde yorumlar yönetici onayına tabidir.Sadece böyle gereksiz adamlar olsa iyi küfür edenden tutunda, gıcık olduğu birisinin telefon numarasını hayat kadını olarak bile yorum atmaya çalışan zekiler var.

Blogta yer alan paylaşımların %80'i oradan buradan (ç)alıntıdır.Üzerinde gerçekten emek olan paylaşımların altına zaten yapımcısının ismini yazıyorum fakat başkasının yaptığı programı kendisininmiş gibi gösterip isminin yazılmasını bekleyenler çok bekler.Neymiş izinsiz olarak kopyalıyormuşum buraya.İnternette bir şey yazıp yolladığınız zaman bu artık insanların ortak malı olmuştur.Benim yazdığım makaleleri araklayıp başka sitelerde paylaşanlara ben nasıl sesimi çıkarmıyorsam onlarında çıkarmaması gerekir.

Link kısaltarak tıklanan linklere reklam almama gelecek olursak inanın ki o linklerden aylık kazancım 20-40 $  arası.Diğer siteler gibi ziyaretçileri reklamlı, süreli indirme linki veren, premium almanızı isteyen siteler yerine Yandex.Disk, Google Drive gibi tek tıkla dosya indirilebilecek sitelere atıyorum dosyaları.

Blogta paylaştığım uygulamaların çoğunu kendim deniyorum fakat telefondan telefona farklılık gösterebilir.Zira kullandığınız romdan tutunda arkada açık kalan uygulamalara kadar milyon tane çeşit var yüklediğiniz uygulamanın tam çalışmaması için.

Bazen bu gereksiz adamlara sinirlenip tüm yazıları silip blogu kapatmayı düşünüyorum ama günlük 3.000-4.000 kişiye yardımcı olan bu bloga kıyamıyorum.

Umarım hislerimi anlatabilmişimdir.Okuduğunuz için teşekkür ederim.Tekrar hayırlı bayramlar dilerim.


Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon