Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Samsung Galaxy Round G910S incelemeEskiden hep odun gibi düz telefonlar kullanıyorduk. Düz telefonlar oldukça kullanışsız ve bir o kadarda rahatsız edici görünüyorlar. Samsung Galaxy Round ile bu anlayışı değiştirme yolunda ilk adımı attı ve bizleri kavisli telefon Galaxy Round ile tanıştırdı.


 Hadi şimdi birlikte Galaxy Round modelini inceleyelim. Bu arada yorumlarınızı beklediğimi de belirtmek istiyorum. Olumlu ve olumsuz her türlü yoruma açık olduğumu belirtmek isterim.

PERFORMANS
Ram miktarı sürekli artan telefon pazarında yaşıyoruz. Galaxy Round modeli de bu telefonlar arasında yer alıyor. 3 GB Ram küçümsenecek bir miktar değil.

İşlemciler gerçek anlamda performans canavarı haline geldiler. Galaxy Round şu an en güçlü mobil işlemci olan Snapdragon 800 kullanarak kullanıcısına iyi bir deneyim yaşatmak istiyor.

Hafızaların artışı konusunda uzun zamandır çalışmalar sürüyor. Galaxy Round modelindeki 32 GB dahili ve 64 GB Harici hafıza destekleri dönemi için oldukça başarılı.

GÖRÜNÜM
Ekran boyutu konusunda ne kadar karasız biri olsam da 5.7 inç ekran boyutunu destekliyorum. Neden diye soranlar olacaktır. Çünkü büyük ekran oyun, video, e kitap ve çok daha fazla alanı çok kullanışlı hale getiriyor.

Eğimli ekran modeli ile yeni karşılaştığım için yeterli bilgi sahibi değilim ancak bilgi edinmeye çalışıyorum. Ancak Amoled ekrandan türetilmiş olduğunu düşündüğümüzde başarısı konusunda pek de tereddüt etmeyeceğim.

Deri arka kapağı ve metal çerçevesi dayanıklılık ve lüksü tek noktada birleştiriyor.

KAMERA
Arka kameranın başarısı konusunda şüphe duymuyorum. Çekici olduğu kadar iyi bir kullanım sunuyor.

Ön kamera ne kadar başarılı görünse de kendisinden daha basit özelliklere sahip bir çok telefondan daha başarısız.

BAĞLANTI
2G, 3G ve 4G bağlantıları konusunda oldukça başarılı. En yeni bağlantılardan olan Wifi ac modelini de destekliyor. Bluetooth 4.0 istenen başarıyı gösterse de hala geliştirilmesi gerekiyor.

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon