Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

2012-2013 sezonu Hollanda Ligi Eredivisie hangi kanalda?

hollanda ligi samanyolu haber
Hollanda Ligi Eredivise'nin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Futbolseverler, Hollanda Ligi heyecanını bu yıl da Samanyolu Haber ekranlarında yaşayacak.

İşte kanaldan yapılan açıklama: 

"Hollanda ligi heyecanı yeni sezonda da Samanyolu Haber ekranlarında olacak. Ayrıca Dünya TV Hollanda Ligi maçlarını Kürtçe ekrana getirecek.

Futbolseverler son şampiyon Ajax , Psv, Az Alkmaar, Feyenoord, Twente gibi dev takımların maçlarıyla bu ekranda gole doyacak.

Cristian Eriksen, Waynaldum, Ola Tovonen, Jerman Lens, Jozi Altidore, Dris Mertens yeni sezonda da Samanyolu Haber Tv ekranlarında futbol resitali sunacak.

Hollanda ligi heyecanı Kürtçe Dünya TV 'de...

Dünya TV spor programları ile de yeni sezonu farklı giriyor.

Bu yıl izleyecilerine büyük bir sürpriz hazırlayan Dünya TV Lîga Holanda ile Hollanda Ligi maçlarını ekrana getirecek.

Futbolseverler son şampiyon Ajax, Psv, Az Alkmaar, Feyenoord, Twente gibi dev takımların maçlarını artık Kürtçe izleyebilecekler. Cristian Eriksen, Waynaldum, Ola Tovonen, Jerman Lens, Jozi Altidore, Dris Mertens gibi oyuncular futbol resitalini Dünya TV ekranlarından da izleyebilecekler. Hafta en heyecanlı maçı futbol şöleni M. İkram Çiftçi'nin anlatımı ile ekrana gelecek. Dünya TV ilk olarak RKC Waalwijk -PSV maçını ekranalara getirecek. Maç saat cumartesi günü 21:00 itibari ile izleyecileri ile buluşacak.

Spor'da Dünya TV farkı

Bu yıl spor programlarımız sürprizlerle dolu diyen Dünya TV Genel Yayın Yönetmeni Remzi Ketenci "Sporun coşkusunu Dünya TV, Kürtçe ekrana getirecek" şeklinde konuştu. Dema Sporê (Spor Zamanı) programı yeni yüzüyle devam edeceğini kaydenen Ketenci, bölge takımlarını tanıtan ve onların skorlarını ekrana getirecek yeni bir programın da müjdesini verdi."

Samanyolu Haber Frekans Bilgileri: TÜRKSAT 3A - 10960 H 13000 - FEC:5/6

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon