Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Dallas yeni bölümleriyle Star'da!

Bir döneme damgasını vurmuş, reyting rekorlarını alt üst etmiş efsane dizi Dallas, 21 yıl sonra yeni bölümleriyle Star TV'de yeniden seyircisiyle buluşacak.

Dallas, çok yakında Star'da!

Yeni “Dallas” yakında Star’da...

Bir döneme damgasını vuran, halâ bir çok diziye konu olan,  yayınladığında sokakların boşaldığı, dünyanın dört bir yanında  milyonlarca hayranı bulunan, tüm zamanların en popüler televizyon dizilerinden biri olan Dallas’ın yeni bölümleri yakında Star’da başlayacak.

34 yıl önce başlayan ve Teksaslı petrol zengini bir aile içinde yaşanan acılarla dolu güç mücadelesini, ihtirası ve ihaneti anlatan dizinin unutulmaz karakterleri JR, Bobby, Sue Ellen'i canlandıran Larry Hagman, Patrick Duffy ve Linda Gray yeni bölümlerde de oynuyor. Ama bu kez son söz çocuklarda...

'KÖTÜ ADAM' J.R. YİNE İŞBAŞINDA!


Bugüne kadar 357 bölümü yayınlanan, Ewing ailesinin büyük oğlu JR'in sinsi gülüşüyle özdeşleşen Dallas'ın yeni bölümleri, Teksaslı petrol zengini Ewing ailesinin yaşadığı ünlü "Southfork Çiftliği"nde geçiyor.

Yeni bölümlerde JR'in oğlu John Ross'un sözü geçiyor.

John Ross'u 29 yaşındaki Josh Henderson, Bobby'nin üvey oğlu Christopher'i da "Desperate Housewives"taki bahçıvan rolüyle tanınan 32 yaşındaki Jesse Metcalfe canlandırıyor.

Yine dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Sue Ellen rolünü bugün 71 yaşında olan Linda Gray oynuyor.

Yayınlanacak 10 yeni bölümde JR Ewing'i yine 80 yaşındaki Larry Hagman oynuyor.
Dallas dizisi ilk kez 1978 yılında yayınlanmış ve 1991'de de ekranlara veda etmişti.

REKORLARIN DİZİSİ


Dallas’ın 21 Kasım 1980’de yayınlanan bölümü ABD'de izlenme rekoru kırmıştı. Herkese kötülük yapan J.R’ı kimin vurduğunu görmek için Amerikan CBS televizyonunu 83 milyon kişi izledi. Bu rekoru daha sonra bir tek yine CBS’te yayınlanan MASH dizisinin son bölümü kırabildi.

Oyuncular

Josh Henderson / John Ross Ewing
Jesse Metcalfe / Christopher Ewing
Jordana Brewster / Elena Ramos
Julie Gonzalo / Rebecca Sutter
Brenda Strong / Ann Ewing
Callard Harris / Tommy Sutter
Patrick Duffy / Bobby Ewing
Linda Gray / Sue Ellen Ewing
Larry Hagman / JR Ewing

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon