Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Türkiye'nin ilk sosyal haber sitesi ile tanışın

Hürriyet Türkiye'nin en çok ziyaret edilen haber sitesi olmasına karşın gelişimine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda tasarımında yenilik gerçekleştiren site büyük bir projeyi gerçekleştiriyor.Facebook, Tiwtter yada diğer sosyal medya sitelerinde gördüğümüz tasarım haber formatına uyarlanarak site sosyal bir haber sitesine dönüştü. Üyelere için özel olarak hazırlanan bu yapı ile her kullanıcı kendisine özel bir haber sitesine kavuştu.

Hürpass'a üye olduktan sonra açacağınız sosyal.hurriyet.com.tr adresinde Hürpass oturumu açacaksınız. Oturum açtıktan sonra ilk olarak ilgi alanlarınızı belirleyeceksiniz. İlgi alanlarınızı tek tek seçtikten (İlgi alanları 10 dan fazla sayfaya eklenmiş, sol ve sağdaki oklar ile diğer ilgi alanlarına göz atabilirsiniz.) sonra alttaki buton ile sonraki sayfaya geçin ve istediğiniz ünlü yazarları takip edin.

Daha sonra kullanıcı sözleşmesini koşullarını onaylayarak siteyi kullanmaya başlayın. Tamamen ilgi alanlarınıza özel olarak hazırlanan yapıda hem kendi durum güncellemenizi paylaşacak, hemde ilgi alanlarınıza yönelik haberleri anlık olarak takip edebileceksiniz.

Site henüz yeni geliştiği için arada sırada küçük hatalar olma ihtimali var anacak kısa süre içinde hiçbir sorun olmadan çalışacak ve size en iyi sosyal medya deneyimini sunacaktır.

Son güncelleme: 12.05.2014

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon