Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

En çok takip edilen Twitter hesapları - 22.03.2014

Twitter Türkiye de yasak ancak dünya çapındaki kullanıcı sayısı giderek artmaya devam ediyor. Bu kadar kullanıcısı olan bir sitede en çok takip edilen hesaplarda pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ben de bu merakınızı yatıştırmak için bugün en çok takipçiye sahip hesapları sizler için bir araya getirdim.

Twitter Türkiye de yasak ancak dünya çapındaki kullanıcı sayısı giderek artmaya devam ediyor. Bu kadar kullanıcısı olan bir sitede en çok takip edilen hesaplarda pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ben de bu merakınızı yatıştırmak için bugün en çok takipçiye sahip hesapları sizler için bir araya getirdim.


İşte 10 dan geriye en çok takip edilen hesaplar.

10) Justin Timberlake @jtimberlake

9) Instagram @instagram

8) Rihanna @rihanna

7) Britney Spears @britneyspears

6) Taylor Swift @taylorswift13

5) YouTube @youtube

4) Lady Gaga @ladygaga

3) Barack Obama @barackobama

2) Justin Bieber @justinbieber

1) Katy Perry @katyperry

Son güncelleme: 22.03.2014

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon