Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Samsung Galaxy S5 Mini ne zaman geliyor?


Herkesin merakla beklediği model Galaxy S5 tanıtıldı. Peki bu güçlü modelin mini sürümü ne zaman duyurulacak. Samsung'un Galaxy S3 mini ile başlattığı bu dönem Galaxy S3 mini ile devam etti ve Galaxy S5 mini modelinin de yakın olduğu gelen söylentiler arasında.

Peki S5 mini ne zaman geliyor?
Samsung Galaxy S3 modelini bildiğiniz üzere 2012 yılının mayıs ayında duyurmuş ve yaklaşık 5 ay sonra (2012 Ekim) S3 mini modelini duyurmuştu. S4 modelini ise 2013 Mart ayında tanıtmış ve hemen iki ay sonra S4 mini modelini S4 Active, S4 Zoom gibi modeller ile birlikte duyurmuştu.

Bende bu tarihleri esas alarak küçük bir analiz gerçekleştirdim ve eğer bir sorun çıkmadığı takdirde S5 mini modelinin yaklaşık tanıtım zamanını hesapladım. Hesabıma göre S5 modeli Mart 2014 de duyuruldu. Buna göre analiz sonucu S5 mini modeli de yaklaşık 3 ay sonra yani 2014 Mayıs sonu ile Temmuz başları arasında(2014 Haziran) tanıtılacak.

Not: Şimdilik bu konuda hiçbir resmi bilgiye sahip olmadığım için yaklaşık olarak bir tahmin yapmaya çalıştım. Sonuç olarak S5 mini modelini bekliyorsanız, yaklaşık üç ay daha beklemeni gerekiyor.

Son güncelleme: 04.03.2014

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon