Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Sapphire R9 280x Ekran kartı İnceleme


Sapphire R9 280x Ekran kartı İnceleme

SAPPHIRE 280X ekran kart

Sapphire R9 280x ekran kartı 384bit kalitesinde ve oyun için zorlanmadan rahatlıkla oynamanızı sağlıyor.

Sapphire R9 280x Ekran Kartı Teknik Özellikler

(3D) HDMI
 Deep Color, 7.1 Yüksek Bit Hızlı Ses ve 3D stereoskopik destek, PC'nizden mümkün olan en yüksek kalitede Blu-ray ve video deneyimi sağlamak.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

DisplayPort
 Yeni nesil ekran arayüzü, DisplayPort avantajlarından yararlanın. Ultra yüksek HD çözünürlüğü sayesinde, ekran kartı, LCD monitörler son nesil desteklemek mümkün olmasını sağlar..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Dual-Link DVI-D
 En popüler Dual Link DVI (Dijital Görsel Arayüz) ile donatılmış olan bu kart, 60 Hz'de x 1600 2560 ultra yüksek çözünürlük görüntüleme yapabiliyor..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Dual-Link DVI-I
 En popüler Dual Link DVI (Dijital Görsel Arayüz) ile donatılmış olan bu kart, 60 Hz'de x 1600 2560 ultra yüksek çözünürlük görüntüleme yapabiliyor..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Gelişmiş GDDR5 Hafıza Teknolojisi
 GDDR5 bellek daha fazla hız ve daha yüksek bant genişliği sunan, pin GDDR3 hafızası için iki katı bant genişliği sağlar..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD Stream Teknolojisi
 AMD Stream teknolojisi ile en zorlu uygulamaları hızlandırın ve PC'niz ile daha fazlasını yapın. AMD Stream Technology gibi grafik işlemci tek başına işlemci kullanarak daha çok, birçok kez daha hızlı olduğu anda video kodlama, gibi geleneksel grafik dışındaki görevler grafik işlemcili kilitli işlem gücü ölçüsüne kullanmanıza olanak sağlar..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD Avivo HD (DVD / HD-DVD / Blu-ray oynatma)
 Tam 1080p ekran çözünürlüğü ve ötesinde yeni Blu-ray filmlerini veya diğer HD içeriğini izleyin ve geliştirilmiş Unified Video Decoder (UVD) ile özellikler açısından daha zengin bir deneyim zevk.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD CrossFireX ™ Multi-GPU Teknolojisi
 AMD CrossFireX ™ Multi-GPU
Technology AMD CrossFireX teknolojisi ile üçlü ya da dörtlü oyun gücünü tek bir sistemde kullanılmak üzere dört grafik kartlarını desteklemektedir.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD HD3D Teknolojisi
 High Definition Stereoskopik 3D, 3D uyumlu görüntüler / gözlük / yazılım kullanırken üç boyutlu derinlik yanılsaması yaratır bir biçimde 2D görüntüleri (film, oyun, fotoğraf) sunan bir tekniği için tam destek ile mümkün olan en sürükleyici deneyiminin keyfini çıkarın.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

28 nm GCN (Grafik Çekirdeği Next) Mimari
 Yeni 28nm GCN Mimarisinin daha verimli bir proses teknolojisi işlem gücü dramatik bir artış sağlayarak, daha az alanda daha fazla transistör koyar.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

PCI Express 3.0
 PCI-Express 3.0 son platformlar ile eşleştirilmiş zaman GPU performansı maksimize, hızlı
GPU (her yönde 16GB/sec GPU iletişim-up) için PCIe Gen 2 şeritli çift kişilik bant genişliği sunar..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD Eyefinity 2.0
 AMD Eyefinity teknolojisi yeni nesil stereo 3D, evrensel çerçeve tazminat ve yepyeni bir ekran yapılandırmaları için tüm yeni desteği featuring burada. O Yüz: iyi sadece daha var: AMD Radeon HD7000 serisi için iyileştirmeler şunlardır: GPU başına 268 megapiksele kadar DisplayPort 16K X 16K maksimum ekran çözünürlüğü grup-çıkışı üzerinden Stereo 3D-çoklu-ekran stereoskopik 3D desteği..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

SAPPHIRE Dual-X Soğutma Teknolojisi
 Vapor Chamber Soğutma teknolojisi, ödüllü gibi bizim özel soğutma çözümleri için ünlü - Dual-X - Vapor-X, yenilikçi mükemmellik SAPPHIRE'in ünü, yeni çift-çıkarıcı teknolojisinin tanıtımı ile büyümeye devam ediyor. Dual-X normal çalışma koşullarında ve hatta aşırı yük altında üstün soğutma performansı sırasında sessiz ve çok serin çalışmasını sağlayan çift hayranları ile son derece verimli, çok ısı borusu soğuktur..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

DirectX ® 11.2
 AMD Radeon R7 / R9 serisi mozaikleme performansı daha hızlı bir önceki nesle göre 2X kadar olduğunu ve DirectCompute performans gelişmiş post-processing, filtreleme, ve anti-aliasing teknikleri hızlandırmak için de hızlıdır. Doğrudan X11 oyunları bu kadar iyi görünmemişti olmamıştı..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

OpenGL 4.3
 OpenGL 4.3 shader işlemi çalışmasını geliştirmek ve GPU baklava geometri yakalayarak GPU verimliliğini artırır. Sıkıştırmak doku rasgele bir alt kümesi değiştirme işlemi de basitleştirilir. Shader işleme bellek yönetimi de daha verimlidir..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

TriXX Utility
 TriXX kullanıcılar bunları kart için anahtar parametrelerin farklı ayarlarını izlemek ayarlamak ve kaydetmek için izin vererek herhangi bir uygulama uyumlu SAPPHIRE grafik kartlarından en iyi performansı almak için yardımcı olur..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Geliştirilmiş Unified Video Decoder 3 (UVD 3)
 Tam 1080p sıcak Blu-ray filmlerini veya diğer HD içeriği (ve ötesinde!) Ekran çözünürlüğü. Bir serin, sessiz ve dengeli bir sistem için izin GPU CPU video çözme görevleri toplu devrederek, geliştirilmiş Unified Video Decoder 3 (UVD 3) ile zengin özelliklere sahip bir video deneyiminin keyfini çıkarın..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

AMD HD Media Accelerator
 AMD HD Media Accelerator optimize etmek ve büyük ölçüde AMD Radeon GPU donanımsal video hızlandırma yararlanarak bilgisayarınıza video oynatma geliştirmemize yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Tam 3D stereoskopik çöz ile 3D olarak tüm tadını çıkarabilirsiniz. AMD HD Media Accelerator bir 1080p kod çözme ve donanım ile aynı anda bir 1080i HD video akışları hızlandırır ve yeni donanım her zamankinden daha hızlı medya içeriği işler / transcoder'ı kodlar!.
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Cutting-edge Quad HD ekran desteği (4K desteği)
 AMD Radeon HD7000 serisi ekran çözünürlüğü DisplayPort 1.2 ve HDMI çıkışlarından 4KX2K (4096X2160) çözünürlüğüne dört katına edilir..
Sapphıre R9 270X Vapor-X

Windows ® 8/8.1 desteği
 WHQL (Windows Hardware Quality Labs) Sertifikalı sürücüler ve logolar Microsoft Windows 8/8.1 ile uyumu ve güvenilirliği garanti SAPPHIRE kartları için kullanılabilir.


Sapphire R9 280X VAPOR-X 3GB DDR5 384Bit OC 16x Özellikleri

Slot TipiPCI Express 3.0
Chip SetiATI
Bellek3 GB
Bellek Hızı6200 MHz
Bit Değeri384 Bit
Grafik İşlemcisi R9 280X
Çekirdek Hızı1070 Mhz
Bağlantı TipiHDMI, DVI
DirectX DesteğiDirect X 11.2
3D ÖzelliğiVAR
DVI Çıkışı VAR
HDMI VAR
Open GLOpen GL 4.3
Soğutucu TipiFanlı
İşletim SistemiWindows 8
Garanti Süresi24 AyYorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon