Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Blog Yazarıysan Psikolojin Sağlam Olacak!

Bugüne kadar blog Yazarı Olmak için, Blog Yazmak için bir dünya ipucu okudunuz, bir çok blog yazarının verdiği bilgilerden yararlandınız.

Farkındasınızdır ki uzun zamandır blogumu güncelleyemiyor, yeni yazılar yazamıyorum. Bunun en büyük sebei son zamanlarda hayatımdaki bazı sorunlardır. 2014 yılının Ağustos ve Eylül ayı benim için hep sorunlu olarak kalacaktır.

Evliliğimin bir sınavdan geçtiği, biraz da üzerine maddi sorunlarımın eklenmesi, bu sorunlardan kaynaklı dikkat bozukluğu nedeni ile işime odaklanamayışım gibi...

Sonuç olarak psikolojisi yerinde olan, morali yüksek olan birisi daha güzel blog tutmakta ve sürekli blogunu güncellemektedir. Bilgisayarınızın başına oturduğunuzda yazacağını kelimeler yerine boğuştuğunuz sorunlara dair dipnotlar beyninizi meşgül ediyorsa tek yapmanız gereken problemlerinizin üzerine bir de blogunuzu günceleyememenin verdiği sıkıntıyı eklememektir. Bir süre okurlarınızdan müsaade alarak kafanızın rahatlamasını beklemelisiniz.

Sorunlarla uğraşırken kelime hatalarını daha çok yapacak, belki de anlamsız cümleler kuracaksınızdır.

Yerleri ve gökleri yaratan Yüce Allah sevdiği kullara dert / sıkıntı / keder verir diyerek sabrediyorum.

Yeni evime taşındım. Yeni evimde daha çok blogumla ilgileneceğim. İnternetimin nakil işlemleri tamamlanır tamamlanmaz tekrar bloguma içerikler üretmeye devam edeceğim.

Bu zaman zarfı içerisinde tüm okurlarımın anlayışla karşılayacağını umuyor. İyi bloglamalar diliyorum.


Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon