Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

Petek Dinçöz - Milat - 2013 - Yeni Albüm

petek dincoz milat
Petek Dinçöz, yeni albümü ‘Milat’ ile 1 Nisan’dan itibaren müzik marketlerdeki yerini alacak. Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra müzikseverlerle buluşacak albümüyle Petek Dinçöz dinleyicilerini hem görünüm, hem müzikalite hem de yorum olarak şaşırtacak. 

‘Bu albüm benim için gerçekten de milat olacak’ diyen Petek Dinçöz’e çok önemli müzisyenler, söz-müzik ve aranjeleriyle destek veriyorlar. Gülşen, Deniz Seki, Ferdi Ünal, Hakkı Yalçın, Aşkın Tuna, Selim Çaldıran, Murat Güneş ve Caner Güneysu’nun hayata geçirdiği söz ve besteleri ise Ozan Çolakoğlu ve Erhan Bayrak aranjeleriyle renklendirdiler.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Kaya Müzik’in, süpervizörlüğünü Haluk Şentürk’ün yaptığı albümün müzik direktörlüğünü ise Erhan Bayrak üstlendi. Esen Müzik’in dağıtımıyla müzik marketlere ulaşacak albümde toplam sekiz yeni şarkı bulunuyor. Ayrıca albümde sözlerini Bülent Ay’ın yazdığı Raşit Özdamla’nın bestelediği Alabora adlı şarkının Erhan Bayrak imzası taşıyan bir piyano versiyonu ile bir de Club Remix’i de yer alıyor.

Spor ve sağlıklı beslenme ile formuna kavuşan Petek Dinçöz albüm fotoğrafları için Lara Sayılgan’ın objektifinin karşısına geçti. Bahar Kongel’in son derece sade ve modaya uygun kıyafet seçimlerini Petek Dinçöz, doğal bıraktığı saçlarıyla tamamladı.


Albümdeki şarkılar:

Aşk
Söz & Müzik: Gülşen
Artık Üzülmek İstemiyorum
Söz & Müzik: Deniz Seki
Heves
Söz & Müzik: Ferdi Ünal
AlaboraSöz: Bülent Ay     Müzik: Reşit Gözdamla
Sade Tören
Söz: Gülşen     Müzik: Caner Güneysu
Havam YerindeSöz: Aşkın Tuna     Müzik: Selim Çaldıran
Kibir
Söz & Müzik: Ferdi Ünal
Alabora ( Club Remix )
Erhan Bayrak
Kirli Gömlek
Söz: Hakkı Yalçın     Müzik: Murat Güneş
Alabora ( Piano Version )
Piano Kompoziyon: Erhan Bayrak
Akustik Piano: Erhan Bayrak

Yapımcı: Kaya Müzik, Dağıtıcı Firma: Esen Müzik 
petek dincoz 2013
petek dincoz 2013

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon