Güncel Haberler, Yazılım, Teknoloji ve İnternet Paylaşım

LG G3 özellikler, resimler ve diğer tüm bilgiler

LG G3 modeli hakkında son zamanlarda yoğun haberler yapılıyor. Geçmiş haftalarda cihazın özellikleri hakkında sızıntılar yapılırken bu dönemde görsel sızıntıları yapılıyor. Cihazın Samsung Galaxy S5, HTC M8, Sony Xperia Z2 gibi modeller için çok büyük rakip olacağı görülüyor. Dilerseniz cihazın bilinen özelliklerinden bahsedelim.

LG G3 modeli hakkında son zamanlarda yoğun haberler yapılıyor. Geçmiş haftalarda cihazın özellikleri hakkında sızıntılar yapılırken bu dönemde görsel sızıntıları yapılıyor. Cihazın Samsung Galaxy S5, HTC M8, Sony Xperia Z2 gibi modeller için çok büyük rakip olacağı görülüyor. Dilerseniz cihazın bilinen özelliklerinden bahsedelim.Cihazda 5.5 inç boyutta tam kapasiteli ekran(fiziksel tuş yok) bulunuyor. 1440x2560 çözünürlüğe sahip ekran Corning Gorilla Glass 3 ile korunuyor. Ayrıca 534ppi piksel yoğunluğu ile tüm amiral gemisi cihazlar arasında en iyi ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

3 GB Ram olması aynı zamanda Samsung Note 3 modeli içinde rakip olabileceğini gösteriyor. Zira ekran boyutunun 0,2 inç daha küçük olması bunun bir göstergesi. 32 GB dahili hafızasının yanında 128 GB kadar harici hafıza kartını destekliyor.

Son sürüm Android 4.4.2 yüklü olması bir süre güncelleme ihtiyacı duymayacağınızı gösteriyor.  2.3 Ghz hızında Krait 400 tabanlı Snapdragon işlemcisi Adreno 330 Grafik işlemci ile destekleniyor.

13 MP kamerası 4160x3120px çözünürlük ve 2160p video kaydı desteği barındırıyor. 2.1 MP ön kamera ise  1080p video destekliyor.

Cihazın sızdırılan görselleriLG G3 kutusuLG G3 olduğu iddia edilen isai modeliLG G3 Antutu sonuçları

Cihazın yakında tanıtılacağı söyleniyor. Sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım hepimizin beklentilerini karşılayacak rakipsiz bir telefon olur.

Son güncelleme: 19.04.2014

Yorumlarınız için teşkür ederim Conversion Conversion Emoticon Emoticon